"Művészet és Pszichiátria" - kiállítás a Parti Galériában

Az Univ TV Navigátor című műsorának 2006. június 7-i adása.

Tartalom:
  • Egyetemünk régóta szoros kapcsolatban áll az Ohio Egyetemmel. A kapcsolat kialakulásáról, távolabbi célkitűzésekről Dr. Vörös József rektorhelyettessel beszélgettünk.
  • Dr. Kellényi Lóránd, egyetemünk Általános Orvostudományi Karának oktatója 75. születésnapját ünnepelte az idén.
  • Dr. Kukai Tibor, egyetemünk Pollack Mihály Műszaki Karának dékánhelyettese kiemelkedő mérnöki munkájának elismeréseként Zielinski Szilárd díjban részesült.
  • Arany, gyémánt, vas és rubin okleveleket adtak át a Halasy - Nagy József Aulában a közelmúltban.
  • A Geomorfológusok Nemzetközi Szövetsége munkacsoport alakuló ülést szervezett "Emberi hatások a domborzatra" címmel.
  • Pedagógusnapi Ünnepi Szenátusi ülést tartottak egyetemünkön. Az ünnepségen kitüntetések és elismerések átadására került sor.
  • Országos Nyelvi Vetélkedőt szervezett a Nyelvtudással az Egységes Európáért Alapítvány egyetemünkön
  • Erasmus Nemzetközi díj elismeréssel gazdagodott egyetemünk.
  • "Művészet és Pszichiátria" címmel kiállításra várta az érdeklődőket a Művészeti Kar a Parti Galériában.

Adás ideje: