Honoris Causa Doctorrá avatták Hegyi Lóránd művészettörténészt

Az Univ TV Navigátor című műsorának 2006. március 29-i adása.

Tartalom:
  • Nemzeti ünnepünkön egyetemünk szenátusa megemlékezéssel egybekötött díszdoktoravató ülést tartott, ahol Hegyi Lóránd művészettörténészt Honoris Causa Doctorrá avatták.
  • Dr. Trixler Mátyást, az Általános Orvostudományi Kar Pszichiátriai és Pszichoterápiás Klinikájának oktatóját Szent-Györgyi Albert -díjban részesítették.
  • Habsburg György, a Magyar Vöröskereszt elnöke és Dr. Lénárd László, egyetemünk rektora együttműködési megállapodást kötött.
  • A Művészeti Kar hallgatója - Pinczehelyi András - nagyszerűen fest és golfozik. A végzős egyetemistával Aszódi Szilvia hallgató beszélgetett.
  • A francia Laure Thiriez az Erasmus-program keretében lett egyetemünk hallgatója fél évre. Töreky Zoltán hallgatóval beszélgetett.
  • Dr. Tigyi József akadémikus 80. születésnapját ünnepelték.
  • Francia Nagykövetségi küldöttség tárgyalt egyetemünk rektorával.
  • A Nemzeti Felnőttképzési Intézet és a Felnőttképzési és Emberi Erőforrás Fejlesztési Kar konferenciát szervezett.
  • Egyetemünkön tett látogatást az Amerikai Nagykövetség delegációja.
  • A Pollack Mihály Műszaki Karon Villamos és Műszaki Informatikus Szaknapokat rendeztek.
  • Az Egyetemi Lelkészség ünnepségsorozatot szervezett.

Adás ideje: