Ugrás a tartalomra

Lépjen Velünk Kapcsolatba!

E-mail: mk-kapcsolat@pte.hu

Telefon: (+36) 72 501-500

Cím: H-7630 Pécs, Zsolnay Vilmos u. 16.

 

Munkatársaink elérhetőségei:

DÉKÁNI HIVATAL

Rabiné Kovács Eszter Virág
kari igazgató
E33 / 111
rabine.eszter@pte.hu
28230, +36-30-5677365
Végh Edit
dékáni asszisztens
E33 / 114
vegh.edit@pte.hu
+36-72-501540, 22837
Pásztó Renáta
ügyvivő szakértő
E33 / 111
paszto.renata@pte.hu
+36-72-501539, 22873, +36-30-9791915
Seres Beáta
nemzetközi koordinátor
E33 / 102
seres.beata@pte.hu
+36-30-3164612, 22814
Baumann Ferenc
marketing szakértő
E33 / 111
baumann.ferenc@pte.hu
+36305569132
Kelemen Zsanett
pedagógusképzési kari koordinátor
E33 / 112
kelemen.zsanett@pte.hu
+36-30-3163739, 22837, +36-72-501540
Tóth Eszter
archívum- és művészeti hagyatékkezelő
E33 / 107
toth.eszter3@pte.hu

Sipos Anna
ügyintéző
E33 / 110
sipos.anna@pte.hu
22880

 

DESIGN ÉS MÉDIAMŰVÉSZETI INTÉZET

Hajdu Éva
intézeti menedzser
E02 / 104
hajdu.eva@pte.hu
+36-30-1775867, 22878
Máté Csaba
technikus
E02 / 104
+36-72-501500
mate.csaba@pte.hu
 

KÉPZŐMŰVÉSZETI INTÉZET

György Hajnal
intézeti menedzser
E33 / 108
gyorgy.hajnal@pte.hu
+36-30-3161350, 22825, +36-72-501540
Silló Bíborka
tanszéki titkár
Sepsiszentgyörgyi Képzőművészeti Tanszék
+36-30-2238399
sillo.biborka@pte.hu
 

ZENEMŰVÉSZETI INTÉZET

Sipos Judit
intézeti menedzser
E22 / 214
sipos.judit@pte.hu
+36-30-316-5995, 28207
Kecskés Vivien
ügyvivő szakértő
E22 / 214
kecskes.vivien@pte.hu
28208
Sziklai Gyöngyi
ügyvivő szakértő
E22 / 217
sziklai.gyongyi@pte.hu
+36-30-3160785, 28281

TANULMÁNYI OSZTÁLY ÉS INFORMATIKAI CSOPORT

Galyas Mária
tanulmányi ügyek vezetője
E33 / 106
galyas.maria@pte.hu
+36-72-501514, 22872,
Barna Beáta
tanulmányi előadó
E33 / 106
barna.beata@pte.hu
28200
Lengvári Ágnes
tanulmányi előadó
E33 / 106
lengvari.agnes@pte.hu
28201

Móritz Péter
Neptun-szakértő
E33 / 102
moritz.peter@pte.hu
+36308931563, 22820

Bodor Ferenc
informatikai kari referens
E33 / 103
bodor.ferenc@pte.hu
22830
Ferenci Erazmus
informatikus, tartalommenedzser
E33 / 103
ferenci.erazmus@pte.hu
22830

KANCELLÁRI REFERENSEK

Dula Gabriella
gazdálkodási referens
E33 / 110
dula.gabriella@pte.hu
+36-30-0746611, 22880
Bognár László
kari pályázati referens
E33 / 108
bognar.laszlo@pte.hu
+36-30-0746531
Vajdics Ágnes
HR referens
E33 / 110
vajdics.agnes@pte.hu
+36-72-501-500 / 22519
Waldhauserné Kolarics Krisztina
területi referens
E33 / 110
kolarics.krisztina@pte.hu
+36-72-501-500 / 22880
   

MŰVÉSZETI DOKTORI ISKOLA

Gothárd Péter
ügyvivő szakértő
Művészeti Doktori Iskola
E02 / 103
gothard.peter@pte.hu
22876
Prim Péter
DLA archívumkezelő, Nádor Galéria
E02 / 103
prim.peter@pte.hu
+36-30-3163517, 22839
 

MK HALLGATÓI ÖNKORMÁNYZAT

Szép Adrián
elnök
szep.adrian@pte.hu
+36 (30) 160-0199

Nagy Dávid
elnökhelyettes
nagy.david2@pte.hu

Smid Eszter
tanulmányi és oktatásért felelős referens
smid.eszter@pte.hu
Szendrei Bálint
kommunikációs és marketing referens
szendrei.balint@pte.hu
   
 

Küldjön üzenetet!

CAPTCHA Ez a kérdés vizsgálja, hogy vajon ember-e a látogató, valamint megelőzi az automatikus kéretlen üzenetek beküldését.
2 + 11 =
A fenti művelet eredményét kell beírni. Például 1+3 esetén 4-et.