Nekem a PTE? Neked a PTE! - Alkotói ötletpályázat

Pécsi Tudományegyetem: 10 kar, 300 képzés, 22.000 hallgató, 7000 munkatárs.
Sokan vagyunk sokfélék, egy valami mégis összeköt bennünket: mindannyian Magyarország első egyeteme, a Pécsi Tudományegyetem polgárai vagyunk.
Vajon mi lehet az, ami ezt az összetartó erőt, az egyetem szellemiségét, hagyományait és jövőjét a legjobban kifejezi?
Ötletelj, alkoss szabadon:  mondd el/rajzold le/fesd meg, hogy szerinted milyen a PTE!

A Pécsi Tudományegyetem Kapcsolati Igazgatósága és az Egyetemi Hallgatói Önkormányzat alkotói ötletpályázatot hirdet a PTE összes polgára számára.

Pályázni lehet:

• kötetlen formátumú vizuális alkotással (grafika, festmény, fotó, videó stb.) rövid bemutatást mellékelve
  • ötleteidet bemutató esszével (minimum 1367 karakterben)

Ajánlott tartalmi elemek:

•  a PTE magyar és angol megnevezése (Pécsi Tudományegyetem, University of Pécs)
  •  1367, utalva a PTE hagyományaira
  •  Anjou liliom

Díjazás:

• helyezett: 136 700 Ft és egyetemi ajándékcsomag
  • helyezett: 68 350 Ft és egyetemi ajándékcsomag
  • helyezett: 34 175 Ft és egyetemi ajándékcsomag

Kik pályázhatnak?

A Pécsi Tudományegyetemmel aktív jogviszonyban álló egyetemi polgárok. Indulni egyénileg vagy maximum 3 fős csoportban is lehet. Csapat indulása esetén feltétel, hogy minden tag aktív egyetemi jogviszonnyal rendelkezzen.

Beadás módja:

A pályázatokat az arculat@pte.hu e-mail címre várjuk. Az e-mail tárgya: „Ötletpályázat”.

A pályázatnak tartalmaznia kell:

•  a pályázó(k) nevét, elérhetőségét, Neptun- vagy EHA-kódját,
  •  kreatív pályázati anyagokat (nagy méretű fájlok esetében, kérjük ne csatolt, hanem letölthető állományként küldd).

A pályázat benyújtásának határideje: 2022. március 31.

Forrás: https://univpecs.com/egyetemi_elet/nekem_pte_neked_pte_alkotoi_otletpaly...