A Könyvtár év végi hirdetései

A vizsgaidőszakban lehetőséget biztosítunk arra, hogy az Olvasótermi köteteket zárástól nyitástól kikölcsönözzék, ezzel is segítve a vizsgákra történő felkészülést!

A Vizsgaidőszak végéig – 2015. 06. 19 - vissza nem hozott Egyetemi- és Diplomakórus kottákért június 22-től művenként / naponta 20 Ft-os késedelmi díjat számolunk fel, s mindennemű kölcsönzés lehetőségét szüneteltetjük mindaddig, amíg a Könyvtárral szemben tartozás áll fenn!
Csak jó állapotú kottákat veszünk vissza!

A 05.19. után kölcsönzött dokumentumok kölcsönzésének határideje: 2015.09.08.
Ezt a lehetőséget Államvizsgázó hallgatóink részére nem tudjuk biztosítani!

Tájékoztatjuk Záróvizsgázó, Államvizsgázó hallgatóinkat: vizsgáik megkezdéséig könyvtári tartozásaikat - legkésőbb június 8-ig-  rendezniük kell, s az erről kapott Igazolást a vizsga megkezdése előtt a Tanulmányi Osztályon le kell adni!

A Könyvtár június 19-ig a megszokott rendben tart nyitva!
A részletes nyári nyitva tartásról a későbbiekben nyújtunk felvilágosítást!

Kérünk mindenkit, hogy a határidőket pontosan tartsa be, az esetleges könyv- és kottahiányokat idejében pótolja és rendezze!
2015.05.20.