Diplomázó hallgatóknak - For graduating students

Tisztelt Hallgató,

amint bizonyára tapasztalta, a járványhelyzet miatt március 12. óta az Egyetemi Könyvtár és Tudásközpont minden egysége (a Tudásközpont és a kari könyvtárak is) zárva van, így szünetel a kikölcsönzött könyvek visszavétele.

Hogy a vizsgára való felkészülést segítsük, meghosszabbítottuk a kölcsönzéseket, így ebben a kritikus helyzetben a Neptun sem tiltotta le a vizsgára jelentkezést.

Kérjük, Ön azzal segítse további munkánkat, hogy a szóbeli záróvizsgára hozza magával a könyvtár bármelyik egységéből kikölcsönzött, Önnél levő könyveket. Munkatársaink visszaveszik azokat Öntől a vizsga napján és gondoskodnak róla, hogy amint a helyzet engedi, visszakerüljenek a könyvek a helyükre és lekerüljenek az Ön nevéről.
Amennyiben kérdése van a fentiekkel kapcsolatban, az info-muveszeti@lib.pte.hu e-mail címen érhető el a Könyvtár.

Online államvizsgázó hallgatóinkat arra kérjük, hogy a kölcsönzött könyveket, kottákat záróvizsgájuk megkezdése előtt postai úton juttassák el címünkre:
PTE Egyetemi Könyvtár és Tudásközpont Művészeti Kar Könyvtára.
7622 Pécs, Zsolnay Vilmos u. 16.

A kölcsönzött kötetekről és kottákról minden hallgatónkat e-mailben értesítjük.

Köszönjük segítségét, sok sikert kívánunk a felkészüléshez és vizsgáihoz,
Egyetemi Könyvtár és Tudásközpont

Dear Student,

as you may have noticed, due to the epidemic situation, all units of the University of Pécs Library and Knowledge Centre (including the Knowledge Centre building and faculty libraries) have been closed since 12 March, so there is a pause to retrieve loaned books.
To help you prepare for the exam period, we extended the loan due dates and in this critical situation, Neptun did not ban you from applying for exams either.

We ask you to help us with our further work by bringing books you have loaned from Any unit of the library for the oral final exam. Our colleagues will take them back from you on the day of the exam and make sure that as soon as the situation allows, the books will be put back in place and removed from your name.
If you have any questions regarding the above, the Library is available at  info-muveszeti@lib.pte.hu

We ask our students taking online final exams to send the loaned books and sheet music to our address by post:

PTE Egyetemi Könyvtár és Tudásközpont Művészeti Kar Könyvtára
University of Pécs Library and Knowledge Centre, Music and Applied Art Faculty Library
7622 Pécs, Zsolnay Vilmos u. 16.

All our students will be notified by e-mail about the loaned volumes and sheet music.

Thank you for your help, good luck with your preparation and exams,

University of Pécs Library and Knowledge Center