Az MK Kari Könyvtár nyári nyitva tartás / The Faculty Library's summer opening hours

Tájékoztatjuk kedves Olvasóinkat, hogy az Egyetemi Könyvtár és Tudásközpont könyvtári hálózata június 22-én újranyitja könyvtárait.
A Művészeti Kar könyvtárának nyári nyitvatartása a következőképpen alakul:

Június 22 - Július 17 : 8:00 - 12:00
Július 20  - Augusztus 21: ZÁRVA
Augusztus 24 - Augusztus 31: 8:00 - 12:00
Szeptember 1-től teljes nyitvatartási időben várjuk kedves Olvasóinkat.

Államvizsgázó hallgatóinkat kérjük, a kölcsönzött könyveket, kottákat juttassák vissza a Könyvtárba!

Az olvasók és a munkatársak biztonsága érdekében a Könyvtári hálózat minden egységében kérjük a maszk használatát, az intézményegységek bejáratánál a kézfertőtlenítést, ill. a fizikai távolságtartás szabályainak betartását.

Minden kedves olvasónknak jó pihenést kívánunk!

We would like to inform our dear Readers that the library network of the University of Pécs Library and Knowledge Centre will reopen its libraries on the 22nd  of June.
The summer opening hours of the library of the Faculty of Music and Visual Arts are as follows:

22 June – 17 July: 8:00 am - 12:00
20 July – 21 August: CLOSED
24 August  – 31 August: 8:00 am - 12:00
From 1 September, we are waiting for our dear Readers in full opening hours.

For the safety of readers and staff, we ask for the use of a mask in all units of the Library Network, hand disinfection at the entrance of the institutional units, andcompliance with the rules of physical distancing.

We wish all our dear readers a good rest!