XX. századi amerikai zene négy klarinéton

Koncerthelyszín: Egyéb

Erzsébet Vigadó - Nagyterem, Bóly

Szeretettel várunk minden kedves érdeklődőt a "XX. századi amerikai zene négy klarinéton" című koncertünkre, mely Regionális Kamarakoncert-sorozatunk keretében kerül megszervezésre.

Fellépnek Arnóth Zoltán, klarinétművész és hallgatói

Műsoron Bernstein, Gershwin és Joplin művei!

PTE MK Zeneművészeti Intézet
REGIONÁLIS KAMARAKONCERT-SOROZAT
A Pécsi Tudományegyetem Művészeti Kar Zeneművészeti Intézete nagy örömmel folytatja 2017 tavasszal útnak indított regionális kamarakoncert-sorozatát Somogy-, Tolna-, Baranya- és Zala-megye kis és nagyvárosaiban, összesen 15 helyszínen.
Célunk az, hogy a régió zenebarátait és a reményeink szerint jövőbeli zenebarátait olyan rendkívüli produkciókkal ismertessük meg, melyre a város kiemelkedő zenei kínálata mellett is ritkábban nyílik lehetőség.
Elsősorban szólóhangszerre, énekhangra írott művek és kamarazene kerülnek bemutatásra, szonátaestek, dalestek, kamarazenekari estek formájában.
Koncertsorozatunk a Pécsi Tudományegyetem Zeneművészeti Intézetének kiváló művészi produkcióiból táplálkozik. Liszt- és Kossuth-díjas nemzetközi hírű művésztanáraink és a felnövekvő új művészgeneráció alkotják a fellépő kamaraegyütteseket.

Jegyár: A belépés díjtalan!