Egyetemi Koncert - 2018. november 30., Kodály Központ

EGYETEMI KONCERT - 2018 NOVEMBER 30 19.00 KODÁLY KÖZPONT

1. Rózsa Miklós: Parade of the Charioteers from „BEN HUR”. Előadta a PTE Zsolnay Vilmos Fúvószenekar, vezényelt Major András

2. Klaus Badelt : Karib tenger kalózai Előadta a PTE Zsolnay Vilmos Fúvószenekar, vezényelt Major András

3. Howard Blake: The walking int the Air -Séta a levegőben Előadta a PTE Zsolnay Vilmos Fúvószenekar, vezényelt Major András Közreműködik: Kotvász Zsófia - ének és Gáspár Dávid - zongora

4. Köszöntő dal! Előadja: Rózsa Bernadett

5. Rektor Úr beszéde

6. George Gerschwin: Summertime Dóró Dalma - ének és Körtesi András zongoraművész

7. Alec Templeton: Bach a városba megy ZMI Kalrinét Kvartett (Álló Judit, György Bence, Vass Benjamin. Vezetőjük dr. Arnóth Zoltán egyetemi adjunktus)

8. Billy Holcombe: Tiger time ZMI Kalrinét Kvartett (Álló Judit, György Bence, Vass Benjamin. Vezetőjük dr. Arnóth Zoltán egyetemi adjunktus)

9. George Gerschwin: Liza és Oh. Lady Be Good! ZMI Kalrinét Kvartett (Álló Judit, György Bence, Vass Benjamin. Vezetőjük dr. Arnóth Zoltán egyetemi adjunktus)

10. Carlos Gardel : A nő illata – Scent of a Woman Előadja a ZMI vonósnégyese. Tagjai: Szűk Csaba hegedű, Nakazawa Akiko Klára – hegedű, Tolnai Nóra brácsa, Banai Dorina cselló. Felkészítő tanáruk Bánfalvi Zoltán hegedűművész, intézetünk adjunktusa.

11. J. Geffray: Gospel time PTE Harsona Együttese (művészeti vezető: Prof. Farkas István Péter Liszt-díjas harsonaművész)

10. Franz Biebl: Ave Maria PTE Harsona Együttese (művészeti vezető: Prof. Farkas István Péter Liszt-díjas harsonaművész)

11. M. Jackson –Balásy Sz.: Medley Előadja: Pécsi Egyetemi Kórus Szólót énekelnek: Dóró Dalma, Pál Réka, Nagy Noémi, Kotvász Zsófia, Körmendy Flórián és Porkoláb Martin Vezényelnek: dr. Balatoni Sándor tanársegéd, Prof. dr. Lakner Tamás, Liszt-díjas karnagy

12. Erik Esnevalds: O Salutáris Hostia Előadja: Pécsi Egyetemi Kórus