Tolvaly Ernő "Paravánok" című kiállítása

Az Univ TV Navigátor című műsorának 2007. február 21-i adása.

Tartalom:
  • Dr. Béli Gáborné, vagy ahogy a diákok ismerik, „Györgyi néni” Genius Apáczai Diploma Díjban részesült, amellyel minden évben a legkiválóbb pedagógusokat ismerik  el.
  • Neves megmérettetésnek adott otthont egyetemünk Állam- és Jogtudományi Kara. Az Európa jogi perbeszédverseny regionális fordulója résztvevőinek fejtegetni, érvelni, következtetni és indokolni kellett angol és francia nyelven.
  • Művészet és tudományos kutatás találkozásából születtek azok az alkotások, amelyekből a Művészeti Kar Képzőművészeti Mesteriskolája és a BTK Kommunikáció és Médiatudományi Tanszéke rendezett kiállítást.
  • Együttműködési megállapodást tervez aláírni egyetemünk Zalaegerszeg Megyei Jogú Város Önkormányzatával, illetve a város felsőfokú oktatásáért létrejött közalapítvánnyal.
  • Tolvaly Ernő, a Művészeti Kar Festészeti Szakának Munkácsy – díjas mestere, vezetője mutatta be legújabb kiállítását „Paravánok” címmel.
  • Új kurzusok indulnak a Felnőttképzési és Emberi Erőforrás Fejlesztési Kar Védelmi Kutatások Központjában.
  • Szalagavató bált rendezett egyetemünk Babits Mihály Gyakorló Gimnázium és Szakközépiskolája.
  • Intézményünk Nemzetközi Kapcsolatok Osztálya Erasmus Orientációs Napot tartott.
  • A Babits Mihály Gyakorló Gimnázium és Szakközépiskola diákjai egy kiállítás témájául a táplálkozást választották.
  • A Botanikus Kertben járva televíziónk is azt tapasztalta, hamarosan minden virágba borul. Műsorunk végén, kérem, tekintsék meg az orchideák színpompás virágzását.

Adás ideje: