DLA kiállítás a Pécsi Galériában

Az Univ TV Navigátor című műsorának 2006. május 24-i adása.

Tartalom:

• Dr. Barakonyi Károly a Magyar Köztársasági Érdemrend tiszti keresztjét vehette át.
  • Dr. Kocsis Mihály Magyar Köztársasági Ezüst Érdemkereszt kitüntetésben részesült.
  • Munkahelyi és magánélet egyensúlya konferenciát szervezett a Felnőttképzési és Emberi Erőforrás Fejlesztési Kar.
  • Dr. Csernicskó István a Kárpátaljai Magyar Főiskola rektorhelyettese egyetemünkre látogatott meghívott előadóként.
  • A Képzőművészeti Mesteriskola kiállítást rendezett.
  • Oktatói csereprogram keretében egyetemünkre látogatott az Ohio-i és Észak Karolinai orvosi egyetem delegációja.
  • Nemzetközi filozófiai konferenciát szervezett egyetemünk Bölcsészettudományi Karának Filozófiai Doktori iskolája.
  • Emlékművet avattak egyetemünk Pollack Mihály Műszaki Karán.
  • Regionális decentralizáció Kelet-közép - Európában nemzetközi workshopot első alkalommal rendezett egyetemünk Bölcsészettudományi Kara.
  • Etnokulturális találkozások Közép-Európában történeti és jelenkori metszetben című könyv bemutatója a Pécsi Kulturális Központ Dominikus Házában.
  • Magyar Egyetemi - Főiskolai Tájékozódási Futó és Vívó Országos Bajnokság Pécsett.
  • Egyetemünk hatodik alkalommal rendezte meg a "Pécsi Tudományegyetem bora" választást.
  • Egyetemünk Művészeti Kara és a Civil Közösségek Háza egy utolsó házzáró akciót szervezett Civili finisszázs címmel.

Adás ideje: