3. alkalommal nyílt kiállítás a szobrász hallgatók betonmunkáiból

Az Univ TV Navigátor című műsorának 2006. március 15-i adása.

Tartalom:
  • Dr. Pais Ella Regina, a Műszaki Kar Pedagógiai Tanszékének vezetője a Magyar Kultúra Napján Kiss Árpád - díjat vehetett át
  • Az Egészségügyi Főiskolai Kar egyetemi karrá vált Egészségtudományi Kar néven.
  • Egyetemünkön Gazdasági Tanács alakult.
  • 4 évtizede végzi lelkiismeretesen és kiemelkedően eredményes munkáját Dr. Nagy Judit.
  • A Felnőttképzési és Emberi Erőforrás Fejlesztési Kar dékánjának meghívására egyetemünkre látogatott a Holland Királyság Magyarországi Nagykövete.
  • Idén is megrendezték a Pollack Mihály Műszaki Karon az Építész és Építő Szaknapokat.
  • "Megújulás és hagyomány a Nyugat-Balkánon" címmel konferenciasorozatot és tudományos előadásokat szerveztek egyetemi és meghívott előadókkal.
  • Bemutatkozó látogatást tett egyetemünkön Mark Tauber, amerikai kulturális attasé és kísérői.
  • A Beton program keretén belül 3. alkalommal rendeztek kiállítást a szobrász szakos hallgatók betonból megálmodott alkotásainak.

Adás ideje: