A PTE MK Zenepedagógiai és -pszichológiai kutatócsoportja díja

A Pécsi Akadémiai Bizottság az MTA szakmódszertani pályázatára való felkészülés támogatására 2015-ben első ízben írt ki „előkészítő pályázatot”. A PTE MK Zenepedagógiai és -pszichológiai kutatócsoportja „A szakmódszertani  tudományos megalapozását és megújítását segítő interdiszciplináris kutatások előkészítése” című pályázata III. díjban részesült.

A további díjazottak:

III. díjban részesült:
PTE Műszaki és Informatikai Kar-ról benyújtott We love TALENT – Intelligens Impressziók Tere című pályázat.

II. díjban részesült:
PTE TTK Fizikai Intézet-ből benyújtott Innovatív törekvések a tanárképzésben és a tehetséggondozásban című pályázat.

II. díjban részesült:
a Mecsekaljai Általános Iskola Jurisics Utcai Általános Iskolából benyújtott Jurisics Akadémia tehetséggondozó program  című pályázata.

I. díjban részesült:
a Pécsi Püspöki Hittudományi Főiskola A hittanoktatás megújítását, a magyarországi hittan tanítás módszertani hagyományainak feltárását és a nemzetközi tapasztalatok adaptálását célzó módszertani műhely létrehozása című pályázata.

I. díjban részesült:
az ELTE TTK Természettudományi Kommunikáció és UNESCO Multimédiapedagógiai Központ által benyújtott Vizuális kultúra szakdidaktikai koncepció című pályázat.