A PTE Művészeti Karának idei oklevél átadó ünnepségével kapcsolatos információk, teendők

Kedves Végzős hallgató!

Tisztelettel értesítem a PTE Művészeti Karának idei oklevél átadó ünnepségével kapcsolatos információkról, teendőkről.

Az oklevél átadó ünnepség időpontja és helyszíne:

2015. július 4. szombat, 11 óra
Liszt Ferenc Hangversenyterem
(Pécs, Zsolnay Vilmos út 37. ZSKN E22 épület, 3. emelet)

Az ünnepségen talár viselése kötelező. A talár kölcsönzési díja: 3 500 Ft, amelyet csekken kell befizetni.
A talár igény bejelentése:
1.    A Tanulmányi Osztályon, a méretek megadása LEGKÉSŐBB JÚNIUS 19. PÉNTEKIG az alábbiak szerint:
a.    Talár mérete (XS, S, M, L, XXL)
b.    Kesztyű mérete (S, M, L, XL)
c.    Sapka mérete (1-es, 2-es, 3-as méret)
Felhívjuk tisztelt figyelmét, hogy az átadóra a csekket szíveskedjék magával hozni, és annak bemutatásával jogosult átvenni a talárt.
Csekket a Tanulmányi Osztályon lehet kérni.

Amennyiben a diploma átadás időpontjában akadályoztatás miatt mégsem tud megjelenni, kérem, hogy ezt előzetesen jelezze a Tanulmányi Osztályon személyesen vagy írásban (Tel: 72/501-514)
A bejelentés határideje: 2015. június 30. kedd, 15 óra.
Helyfoglalás:
A diplomázók részére rövid megbeszélést tartunk a diploma átadás menetéről 10:30 órakor a teremben. Kérjük, hogy addig senki ne foglaljon helyet. A szülők, rokonok, ismerősök kb 10:50-től foglalhatják el a helyeket.
Program:
Himnusz
Prof. dr. Lakner Tamás dékán köszöntője
Nívódíjasok oklevél átadása
Műsor
Dr. Aknai Tamás ünnepi beszéde
Eskü
Diplomák átadása
Hallgatói köszöntő
Szózat
Pezsgős koccintás a tanári karral

További információkkal a Tanulmányi Osztály munkatársai szívesen állnak rendelkezésükre, s egyben kérjük a határidők és időpontok pontos betartását.

Köszönettel, Dékáni Hivatal