Pécs Város Önkormányzatának gyakornoki pályázata

Pécs Megyei Jogú Város Önkormányzata a 2019. évben is pályázatot ír ki az önkormányzat állandó bizottságainak munkáját segítő gyakornokok kiválasztására.

A pályázat meghirdetésének célja, hogy a Pécsi Tudományegyetem hallgatói megismerkedhessenek az önkormányzati munka főbb területeivel és az egyetemi oktatás során szerzett elméleti ismereteiket, tudományos diákköri tevékenységüket a gyakorlat során kamatoztassák, és elméleti ismereteikkel segítsék a bizottságok munkáját.

Pályázatot nyújthat be az a Pécsi Tudományegyetemen nappali tagozatán legalább négy félévet sikeresen befejezett hallgató, aki kedvet ére az önkormányzati munka megismeréséhe, esetleg tanulmányai befejeztével ezen a területen kíván elhelyezkedni, és megfelel jelen pályázati felhívásban foglalt feltételeknek.

A pályázat beadási feltételeiről, elbírálásának folyamatáról, a gyakornoki kötelességekről, illetve további részletekről a csatolt dokumentum keretein belül találhatóak információk.

Beadási határidő: 2019. május 31.

Részletes pályázati kiírás: https://gov.pecs.hu/static/tempPdf/1158125/palyazati_felhivas_2019.pdf