Légy a mentorcsapatunk tagja – munkalehetőség hallgatóknak

Kedves Hallgatók!

Márciusi online munkalehetőség! A PTE Pécs Winter School Program keretében megvalósuló online téli egyetemre keresünk aktív nappali jogviszonnyal rendelkező magyar hallgatókat mentorfeladatok ellátására.

A Te jelentkezésedet várjuk, ha

• jól beszélsz angolul (lehetőleg felsőfokon);
  • szívesen kipróbálnád magad nemzetközi környezetben;
  • jó a kapcsolatteremtő képességed és örömmel foglalkozol külföldi hallgatókkal;
  • helytállsz csapatban és önálló feladatok során is;
  • ráérsz az alábbi online Téli egyetem teljes időtartama alatt.

A feladatok: közösségi programok szervezése és lebonyolítása a virtuális térben (Csapatépítő Est, Játék Est, Interkulturális Est, Kvízest), kapcsolattartás a külföldi résztvevőkkel, szervezőkkel

Információ a programról:

• Online Téli Egyetem japán hallgatóknak (Kanda University of International Studies)
  • március 19. – április 1. (2 hét) – 3 hallgató, 40.000 Ft/fő (nettó bérezés)

A program a Microsoft Teams felületén fog megvalósulni.

Részletes program: https://summerschool.pte.hu/winter_programs/cultural_heritage_europe_online_program

Jelentkezéseteket a kanyuk.flora@pte.hu email címre várjuk fényképes önéletrajzotok, angol nyelvű motivációs leveletek és nyelvvizsga-bizonyítványotok másolata kíséretében!

Jelentkezési határidő: 2021.02.25.

Study Abroad és Nyári Egyetem Iroda