Erasmus+ hallgatói szakmai gyakorlat (folyamatos)

A Pécsi Tudományegyetem Művészeti Kara pályázatot hirdet a 2017/2018-as tanévben

ERASMUS+ HALLGATÓI SZAKMAI GYAKORLAT mobilitási programban való részvételre

a kar alapképzésben részt vevő és DLA hallgatói számára.

A gyakorlat egy másik programországban található vállalkozásnál, szervezetnél eltöltött időszak.

Célja, hogy segítséget nyújtson a közösségi munkaerőpiacon szükséges készségek elsajátításához és a fogadó ország gazdasági és társadalmi kultúrájának a megértéséhez.

Támogatható tevékenységek:

•    Felsőoktatási hallgatók szakmai gyakorlati mobilitása (2-6 hónap). Hat hónap utáni időszakra év közben pályázhat a hallgató, de az ösztöndíj összege függ az esetleges egyéb támogatások elnyerésétől.
•    tanulmányok és szakmai gyakorlat kombinációja (hossza 3-12 hónap).

A pályázat beadása folyamatos a tanév során, de legkésőbb a gyakorlat megkezdése előtt 2 hónappal szükséges benyújtani a pályázati dokumentumokat Seres Beáta kari Erasmus koordinátor részére (Pécs, Zsolnay Vilmos út 16. E/33, 112-es iroda) személyesen.

Elérhetőségi adatok: E-mail: seres.beata@pte.hu, Telefon: Tel.:+36-72/501 500 / 22814-es mellék

Fogadó-intézmények kereshető adatbázisa: http://erasmus.pte.hu/content/szakmai-gyakorlati-helyek