Decode Díjtárgy 2021 pályázat

RÉSZVÉTELI FELTÉTELEK ÉS BENYÚJTANDÓ MUNKARÉSZEK

Pályázhat minden 18-35 év közötti, magyar és/vagy külföldi felsőfokú vagy művészeti intézményhez kötődő (ott tanulmányokat folytató, ösztöndíjas, gyakornok, illetve már végzett magyar vagy külföldi) építész vagy művész. A Kiíró 2 fős csapatok pályázatát is befogadja.
A pályázaton való részvétel feltétele a regisztráció.
Regisztrálni a decode@bordstudio.hu e-mail címen lehet, tárgyként ”díjtárgy pályázat regisztráció” megjelöléssel.

A regisztráció határideje: 2021. május 23.
A regisztrációs emailben az alábbi adatok feltüntetése szükséges:
- pályázó(k) neve,
- pályázó(k) születési dátuma,
- rövid szakmai önéletrajz(ok), a tanulmányok megjelölésével, max. 1000 karakter
A regisztrációt követően a Kiíró válasz emailben ismerteti a pályamunkák digitális feltöltésének módját. A regisztrációs email kérdést nem tartalmazhat.
A pályázat témájával kapcsolatos kérdéseket külön e-mail-ben, szintén a decode@bordstudio.hu címre várjuk, tárgyként ”díjtárgy pályázat kérdés” megjelöléssel.
A kérdések beküldésének határideje 2021. május 23.
A pályázatokat a regisztráció visszaigazolása után 2021. május 30-án éjfélig kell beküldeni, ami az első forduló végét is jelöli egyben.

Az első pályázati forduló díjazása: 3 db shortlist díj: nettó 350 EUR
A második pályázati forduló díjazása: 1 db fődíj: nettó 1000 EUR

Részletes pályázati kiírás: (pdf)