Átadták a Kriszbacher Ildikó és a Nemzeti Felsőoktatási Ösztöndíjakat

Az elismerő okleveleket december 14-én kedden, a 10 órakor kezdődő Kari Tanácson adta át Dr. habil. Lengyel Péter dékán.

Somodi Imre hallgatónknak gratulálunk a Kriszbacher Ildikó Ösztöndíj programban végzett sikeres munkájához!
Köves Rebeka hallgató sajnos betegség miatt nem tudott részt venni személyesen az eseményen, számára postáztuk az oklevelét.
Dr. Gocsál Ákos és Dr. habil. Gerendy Jenő oktatóinknak őszintén gratulálunk a Kriszbacher Ildikó Ösztöndíj programban végzett sikeres témavezetői munkájukhoz!

Kiemelkedő tanulmányi és szakmai eredménye elismeréseként Prof. Dr. Palkovics László miniszter a 2021/2022-es tanévre "Nemzeti Felsőoktatási Ösztöndíjat" adományozott Boda Anna Stefánia hallgatónknak. Köves Rebeka, Márfi Anna Virág és Tóth Barnabás hallgatók sajnos nem tudták személyesen átvenni az oklevelüket, nekik ezúton is szívből gratulálunk!

Fotó: Bodor Ferenc