Nyári egyetem mentorfelhívás 2021

Kedves Hallgatók!

Nyári munkalehetőség! A PTE 2021-es nyári egyetemeire keresünk nappali, aktív jogviszonnyal rendelkező magyar hallgatókat mentorfeladatok ellátására.

A Te jelentkezésedet várjuk, ha

• jól beszélsz angolul (lehetőleg felsőfokon);
  • szívesen kipróbálnád magad nemzetközi környezetben;
  • jó a kapcsolatteremtő képességed és örömmel foglalkozol külföldi hallgatókkal;
  • helytállsz csapatban és önálló feladatok során is;
  • ráérsz a választott nyári egyetem(ek) teljes időtartama alatt.

Feladatok az online nyári egyetemeken: előzetes kapcsolatfelvétel a hallgatókkal, online közösségi programok megtervezése és lebonyolítása.

Feladatok a jelenléti nyári egyetemen: előzetes kapcsolatfelvétel a hallgatókkal, segítségnyújtás és részvétel a szabadidős programokon, a programok lebonyolítása, a csoport reggeli, ebéd és vacsoraidő alatti kísérete, fényképek, videók készítése, hallgatói vélemények begyűjtése.

Programok és bérezés (nettó díjak):

• African Studies nyári egyetem – online: június 21-25. (5 nap) – 2 hallgató – 25.000 Ft/fő
  • EUtopia 2021-27? nyári egyetem – online: június 25 – július 2. (7 nap) – 3 hallgató, 30.000 Ft/fő
  • Law and Technology nyári egyetem – jelenléti: július 4-17. (2 hét) – 3 hallgató, 40.000 Ft/fő
  • The Cultural Heritage of Hungary nyári egyetem – online: július 5-16. (2 hét) – 3 hallgató, 40.000 Ft/fő

Jelentkezéseteket a kanyuk.flora@pte.hu email címre várjuk fényképes önéletrajzotok, angol nyelvű motivációs leveletek és nyelvvizsga-bizonyítványotok másolata kíséretében!

Kérjük, az e-mailben írjátok le azt is, hogy melyik nyári egyetemen szeretnétek mentorok lenni!

Jelentkezési határidő: Május 15.

Pécs Summer School Program
Study Abroad és Nyári Egyetem Iroda