Neptun segédlet frissülés

Tisztelt Hallgatók!

A neptun hallgatói web és hallgatói meet street dokumentációk legfrisebb verziói felkerültek a honlapunkra a bal felső sarok neptun segéd menüjébe a hallgatók szekció alá.

Aki eddig nem olvasta, az most tegye meg, aki meg igen, az mélyítheti ezirányú tudását (is).

Ezúttal megkérjük Önöket, hogy személyes adataikat ismét ellenőrizzék le, amennyiben nem felelnek meg a valóságnak, a Tanulmányi Osztály munkatársait feltétlenűl keressék meg (nyitvatartási időben!!!)

Felhívjuk a figyelmüket, hogy a PTE tanulmányi és vizsgaszabályzata rendelkezik artról, hogy személyes adatváltozásaikat 8 napon belűl az elktronikus tanulmányi rendszerben rögzíteni kell, így ezen esetekkel is forduljanak mielőbb a TO-hoz.