JESZ jubileumi évadnyitó

A tanulmányi félév mellett az egyetemi színházi évad is kezdetét veszi, ami 2016-17-ben igazán nem
"szokványosan" telik majd. Színházi társulatunk ugyanis tripla jubileumnak néz elébe:

a 2017-es nagy 650-es nagy ünnepségek mellett nemcsak fenntartónkat, a Pécsi Tudományegyetemet ünnepeljük majd jövő ősszel,
de most szeptembertől már magunkat is:

• a 2016/17-es a Janus Egyetemi Színház huszadik évada,
  • idén tizedik alkalommal rendezzük meg a Nemzetközi Egyetemi Színházi Fesztivált.

Ajánlom szíves figyelmükbe honlapunkat, ahol már új tartalmakat találnak: http://jesz.pte.hu/

A szeptemberi műsorunk összeállt: szeptember 20-21-22-én (19.00) játsszuk a Retúrjegyet! c. előadásunkat, ezekre helyek már foglalhatók honlapunkon (jegyrendelő űrlap, baloldali menüsorban) vagy egyszerűen ezen e-mailre válaszolva is igényelhetők.

A sok-sok évfordulót fokozva, a 2016-ban 400 éve elhunyt színházi óriás, Shakespeare szavait idézve invitálom Önöket:
"Néző, türelmes füllel jöjj, segédkezz, ..." (Rómeó és Júlia)

Jöjjenek, szeretettel várjuk Önöket, tartsanak velünk ebben az évadban is!