Diákigazolvány-matricák a 2019/20-as tanév tavaszi szemeszterére

Kedves hallgatók!

Ezúton tájékoztatjuk a hallgatókat, hogy a 41/2020. kormányrendelet  Az élet- és vagyonbiztonságot veszélyeztető tömeges megbetegedést okozó humánjárvány megelőzése, illetve következményeinek elhárítása, a magyar állampolgárok egészségének és életének megóvása érdekében elrendelt veszélyhelyzet során teendő intézkedésekről szerint a 2019/2020. tanév I. félévi érvényesítő matricával ellátott diákigazolványok március 31-i után is, a veszélyhelyzeti állapot beszüntetése után még 15 napig érvényben lesznek, azt a közlekedési társaságok el fogadják.
Fentiek alapján, valamint az intézménylátogatási tilalom miatt a diákigazolvány érvényesítést további értesítésig felfüggesztjük.

Dear Students!

I’d like to inform you that according to the edict 41/2020. the student cards with the 2019/2020. I. semester stickers will be valid after 31st of March 2020.,
15 days after the suspension of the juncture. The Public Transport Companies will accept these student cards.
For the sake of the above mentioned and the prohibition of the institute visit, the validation of the student cards is suspended.
Thank you for your comprehension!

Best regards,

Galyas Mária