ÜNNEPI HANGVERSENY - TILLAI AURÉL 85

Helyszín: Kertvárosi Református Templom, Pécs, Tildy Zoltán u. 12.

A Pécs-Baranyai Kórusok és Zenekarok Szövetsége, a Nevelők Háza Egyesület és Kórusalapítvány ünnepi koncertre hívja azokat, akik szeretik és tisztelik TILLAI AURÉL - érdemes művész, professor emeritus karnagyot.

Az esten az Ünnepelt saját szerzeményei hangzanak el. Vezényelnek a mester és tanítványai. Közreműködik a PTE Egyetemi kórusa.

A Professzor Urat a születésnapi koncertjén a Pécsi Tudományegyetem rektora is köszönti.

Közreműködők: Bártfai Zsuzsanna - zongora dr. Fodor Gabriella - zongora Balatoni Sándor - orgona dr. Kopjár Gábor - orgona Szőke Szilvia - orgona dr. Vas Bence - gitár Janzsó Ildikó - gordonka Tillai Tímea - ének Villányi Vonósnégyes
Melléklet: tillai_85_meghivo_1.jpg (247.35 KB) tillai_85_meghivo_2.jpg (258.27 KB)