Gaál Tamás szobrászművész a Magyar Köztársaság Érdemes művésze kitüntetésben részesült

Az Univ TV Navigátor című műsorának 2006. május 10-i adása.

Tartalom:
  • Gaál Tamás munkássága és művei alapján a Magyar Köztársaság Érdemes művésze címben részesült folyamatosan magas szellemi színvonalon teljesítő szobrászművészi tevékenysége elismeréseként.
  • Dr. Schmelczer Matild "Pro Sanitate" kitüntetést vehetett át oktatói, vezetői és klinikai tevékenysége jutalmául.
  • Zsikó János adjunktusnak, a Felnőttképzési és Emberi Erőforrás Fejlesztési Kar karigazgatójának a Magyar Köztársaság Arany Érdemkeresztjét adták át.
  • Megrendezésre került a 7. Pécsi Ibero - Amerikai Hét.
  • Az Egészségtudományi Kar Klinikai és Ápolástudományi Intézete emlékülést szervezett az első pécsi diplomás ápoló évfolyam oklevélátadásának 10 éves jubileuma alkalmából.
  • Angyal Márta, színház specializációt végzett hallgatóval beszélgettünk.
  • Tizenegy csoport mutatkozott be a 6. Országos Egyetemi Színjátszó Fesztiválon.
  • "Alkotó műhely született" címmel könyvbemutatót tartottak a Pécsi Akadémiai Bizottság Székházában.
  • "Tréningkörkép HR szemmel" elnevezésű konferenciát rendeztek a Felnőttképzési és Emberi Erőforrás Fejlesztési Karon.
  • Szaketikai konferenciát tartottak a Bölcsészettudományi Karon.
  • A Bölcsészettudományi Kar Idegennyelvi Lektorátusa másodszor adott otthont az "Erasmus - program Euromir" elnevezésű konferenciasorozatnak.
  • Tavaszi Műsoros Estet rendezett az 1. számú Gyakorló Általános Iskola.
  • Egyetemünk Botanikus kertjében pécsi kiállítás várja az érdeklődőket

Adás ideje: